2017/2018-as tanév eredményei kategória bejegyzései

zágrábi Európa Bajnokság 2018. (Általános Iskola)

A zágrábi Európa Bajnokságon a QWINNERS elnevezésű tánc-csapat

II. helyezést ért el,

mellyel kvalifikálta magát az októberi milánói Világbajnokságra!


A csapat Weöresös tagjai:

  • Ábrahám Dorka 6.a

  • Bieber Nóra 6.a

  • Kotroczó Eszter 6.a

  • Cserna Viktória Jázmin 6.b

  • Kraller Júlia 6.b

Gratulálunk!

Felkészítő: Fábián Anita

Kerületi atlétika verseny 2018. (általános iskola)

A II. korcsoportos atlétika csapatunk a kerületi diákolimpián mind a lányoknál, mind a fiúknál 2. helyezést ért el!

A csapat tagjai:
Szigetvári-Sirák Emília, Rohács Luca, Nagy Laura, Égi Panna, Bán Panna, Germann Kata
Durmics Attila, Szabó Botond, Sebestyén Levente, Szammel Barnabás, Gönczi Levente, Szász Roland

Egyéni:

60 m: Germann Kata I.hely

Kislabda hajítás: Szigetvári-Sirák Emília IV. hely

Egyéni összetett verseny: Germann Kata III. hely

60 m: Durmics Attila III. hely, Szász Roland IV. hely

GRATULÁLUNK!

Táncos sikerek a Weöres Sándor Iskolában 2018. (Általános iskola)

Táncos sikerek a Weöres Sándor Iskolában:

Az év legnagyobb megmérettetésén, a Magyar Bajnokságon vannak túl táncosaink, ami az Angyalföldi Láng Sportcsarnokban került megrendezésre.  

KLASSZI-SOKK csapata 5. helyezést ért el 8 indulóból, Fashion Dance kategóriában

(Ökrös Lara, Benked Ilka, Germann Kata, Germann Krisztina, Dely Hanga, Zsámboki Fruzsina)


LOLLIPOP csapata 7. helyezést ért el 8 indulóból, Fashion Dance kategóriában

(Égi Panka, Plattner Kata, Szántai Maja, Bene Czabaday Bié, Varga Dorina)


QWINNERS csapata 2. helyezést ért el 4 indulóból, Freestyle kategóriában

(Ábrahám Dorka, Kotroczó Eszter, Cserna Viktória, Kraller Júlia, Bieber Nóra)


PINK Shot csapata 3. helyezést ért el 5 indulóból, Show Dance kategóriában

(Dovala Johanna, Szamuelcsik Vivien, Csicsmann Virág, Megyeri Anna)


Pindúr Pandúrok csapata: ARANY minősítést szerzett Fashion Dance stílusban 

(Auth Jázmin, Baranyi Dóra, Morotz Lilla, Szigetvári Emília, Nagy Katalin)


Pamacsok csapata: ARANY minősítést szerzett Akrobatikus Rock and Roll stílusban 

(Plattner Kata, Varga Dorina, Szigetvári Emília, Nagy Katalin)


Ökrös Lara és Zsámboki Fruzsina duoban ARANY minősítést szerzett


Égi Panka és Péntek Fruzsina duoban ARANY minősítést szerzett


Szántai Maja és Bene Czabaday Bié duoban EZÜST minősítést szerzett


Varga Dorina és Morotz Lilla duoban ARANY minősítést szerzett


Plattner Kata és Baranyi Dóra duoban EZÜST minősítést szerzett


Szigetvári Emília és Nagy Katalin duoban ARANY minősítést szerzett


Germann Kata és Germann Kriszti duoban 3. helyezést ért el 4 indulóból


Felkészítő: Fábián Anita

Gratulálunk!

Ferencvárosi Sakk Kupa 2018. (általános iskola)

2018. 04. 26-án került megrendezésre a ferencvárosi sakk kupa, melyen iskolánk tanulói dobogós helyezésket értek el:

Molnár Ivett 2.b

Gremen Kíra 5.a

Kézi Gergő Ferenc 6.a

Gratulálunk!

Alkotni Arany! videópályázat 2018 (Gimnázium)

Gimnáziumunk 9-10. évfolyamos tanulói (a Bohémok nevű csapattal) neveztek az Alkotni Arany! a PIM videópályázatra Vörös Rébék videójukkal, ahol bekerültek a zsűri által legjobbnak ítélt 3 videópályázat közé, majd

ZSŰRI KÜLÖNDÍJAT

nyertek, mellyel együtt jár egy 200.000 forint értékű vásárlási utalvány is.

A csapat tagjai:

Rendező, Operatőr: Smiglag Ádám

Szereplők: Kiss Dorina, Tóth Kira Edina, Nagy Sándor József

Az eredményhez gratulálunk!

A kisfilm:

Szépíró verseny 2018. (általános iskola és gimnázium)

Iskolánk tizenkét tanulója jutott be a szépíró verseny kerületi fordulójába, ahol rendkívül eredményesen szerepeltek.
Helytállásukra büszkék vagyunk, sikerükhöz szívből gratulálunk!

1-2. évfolyamosok kategóriájában

I. helyezett Szalai Anna (2. b),

III. helyezett Morótz Lilla (2. a),

 

3-4. évfolyamosok kategóriájában

II. helyezett Kürthy Dániel (4. a),

5-6. évfolyamosok kategóriájában

II. Ulmann Kata (6. a),

7-8. évfolyamosok kategóriájában

III. Dobronyi Lilla (7. b),

a középiskolások kategóriájában

I. Pap Zsófia Dóra (10. b),

II. Puskás Dorina (11. d),

III. Mátyus Zoé (11. c).

 

Költészet napi versillusztrációs verseny 2018. (általános iskola és gimnázium)

Költészet napi versillusztrációs pályázaton

2. helyezést ért el

Venczel György,

5. b osztályos tanuló.

A Helytörténeti Gyűjtemény kiállítótermében a díjazott tanuló alkotásán kívül még számos tanulónk, Gyenes Péter (6.a), Dobronyi Dorisz (7.b), Antal Kitti (9.d), Gyovai Martin (9.d), Szentesi Anita (9.d), és Neumann Dominika (9.b) versillusztrációit lehet megtekinteni.

Az Oktatási Hivatal által támogatott rangos Fővárosi Komplex Rajzversenyen sokszáz versenyző indult. A döntő fordulóban, az 5.-6.-osok korcsoportjában Nagy Laura (5.a) a 14. helyen végzett.

Gratulálunk az igen előkelő eredményhez!

Zágrábi Európa Bajnokság (hip-hop tánc) QWINNERS (általános iskola)

Fábián Anita, aki iskolánkban is tart tánc órákat, QWINNERS nevű csapatával, melynek iskolánk tanulói is tagjai kijutottak gyermek hip-hop tánc kategóriában a május 10. és 13. között megrendezésre kerülő zágrábi Európa Bajnokságra.

Iskolánk tanulói, akik csapattagok:

Kotroczó Eszter, Ábrahám Dorka, Bieber Nóra 6.a osztályos, Cserna Viktória és Kraller Júlia 6.b osztályos tanulók.

A csapat, most támogatókat keres, akik tudnak segíteni a felkészülésben, illetve a kijutásban:

 

Az elért eredményhez szívből gratulálunk!

Szent Patrik napi verseny 2018. (GIMNÁZIUM)

2018. március 21-én a Szent Patrik naphoz kapcsolódóan iskolai versenyt rendeztünk.

A diákok a versenyre nevezhettek egy-egy az eseményhez készített plakáttal, valamint iskolai online versenyre.

Az eredmények:

Plakát versenyen:

I. helyezést ért el:

Mezei Netti, Nagy Bíborka, Trikkal Anita 10.c osztályos tanulók plakátja

II. helyezést ért el:

Aruwa Léna, Füleki Violetta, Herold Bianka és Mala Tünde 10.b osztályos tanulók plakátja

III. helyezést ért el:

Lencsés Bianka, Li Lin, Pap Gábor, Tibenszky Tímea 10.b és 10.c osztályos tanulók plakátja

Online vetélkedőn:

I. helyezést ért el 

a 10.c osztályosok csapata

II. helyezést ért el

a 9.b nyek osztályos csapata: Sipos-Friss Bernadett, Horváth Debóra, Kellner Laura

III. helyezést ért el

a 11.b osztályosok csapata: Benkő Zsófia, Földi Alexandra és Nagy Bálint Bendegúz

Gratulálunk!