Erasmus+ pályázat FELHÍVÁS! (Gimnázium)

Tisztelt Szülők!

Iskolánk a 2016-2018-as tanévekben részt vesz egy európai iskola-együttműködési pályázatban, 6 ország iskoláival, Németországból, Portugáliából, Olaszországból, Szlovéniából, Észtországból és Litvániából. A pályázat témája az Európai Unió munkaerőpiaca, munkavállalás az EU-ban. A pályázat során a diákoknak projektfeladatokat kell megoldaniuk, végig a 2 tanév során. Ebbe beletartozik a magyarországi projetkttalakozóban való aktív részvétel, mely 2017. március 19-25-ig lesz Budapesten, valamint a diákok számára ingyenes külföldi testvériskola látogatás Portugáliába és Észtországba. A projekt megvalósítása során értékeljük a tanulók feladatmegoldásokban való aktivitását, ez dönti el, hogy kik utazhatnak. Egy diák, csak egy helyre utazhat, de ez számára ingyenes. Olyan tanulók nem vehetnek részt az utazásokban, akik bukásra állnak vagy fegyelmi vétség miatt bármilyen megrovásban vagy figyelmeztetésben részesültek.

A pályázatról további felvilágosítást Barta Beáta, a project koordinátora tud adni.

Kérem, amennyiben hozzájárulnak, hogy gyermekük részt vegyen a projektben, aláírásukkal igazolják, hogy a pályázati feltételeket elfogadják.

(A hozzájárulás letölthető idekattintva!)